Kuidas me projektõpet viljelesime

Loomise kuupäev 15.05.2024

13.-17.mai toimub meie kooli traditsiooniline projektõppenädal. Terve selle nädala ei ole tavapäraseid klasse ja ainetunde. Tegutseb hoopis 12 täiesti eriilmelist projektõppegruppi. Õpetajad on teinud suure ettevalmistustöö- valmistanud ette projektiplaanid, kutsunud inspireerivaid külalisi, organiseerinud õppekäike väljaspool koolimaja jne. Tehakse katseid, õpitakse loomi tundma ja kaitsma, tuuakse lavale näidend koos isetehtud kulissidega, õpitakse loodust tundma, kokatakse, tutvutakse teiste kultuuridega, meisterdatakse, püütakse leida Eestimaa ilu ja valu, õpitakse tundma müstilist kosmoseruumi, mõeldakse välja seiklusradu, luuakse kasutatud riietest uut moodi - tehakse moeshow, sukeldutakse ettevõtlusesse, õpitakse pildistama ning tutvutakse tervisliku elustiiliga. 

Reedel on tähtis päev - õhtul näitavad kõik grupid vanematele, mida nädala jooksul teinud ja õppinud on. 

Pildil on müstilise maailmaruumi grupp õues katseid tegemas.

Viimati muudetud 23.05.2024.