Toitlustamine

Muraste Koolis korraldab toitlustamist oma kooli köögimeeskond.

Lõuna on õpilastele tasuta. Menüü on leitav siin.

Täiendavalt on õpilastele võimalik tellida oodet (maksumus 0,80 senti), mille eest tasuvad lapsevanemad igakuiselt Harku Vallavalitsuse poolt esitatud arve alusel.

Oote tellimine ja ootest loobumine toimub kirjalikus taasesitamist võimaldavas vormis. Oote saate ette tellida kogu õppeaastaks.

Oote tellimise avalduse vormi saate alla laadida SIIN link opens on new pageSIIN ">

Palun saatke täidetud avaldus meie haldusspetsialistile: rando.raik@murastekool.edu.eelink opens on new pagerando.raik@murastekool.edu.ee">

Kui soovite teatada, et laps puudub ja tellitud oodet ei söö, kirjutage aadressile: rando.raik@murastekool.edu.eelink opens on new pagerando.raik@murastekool.edu.ee">

OOTE menüü kolmeks nädalaks leiate SIITlink opens on new page

* PRIA Koolipiim ja koolipuuvili . Toidu kõrvale pakume igapäevaselt piima, hapendatud piima, maitsestamata jogurtit.

Pakume terviseampsuks koolipuuvilja ja köögivilja.

Küsi allergeenide kohta kooli kokalt.

PS.

Menüü vaatamiseks kliki palun pildil.

Avaldatud 10.01.2023. Viimati muudetud 11.10.2024.