Kuidas me kooli üheksandat sünnipäeva tähistasime

Loomise kuupäev 29.04.2024

Täna, 29.aprillil, tähistasime Muraste Kooli üheksandat sünnipäeva. Just sellel kuupäeval, aastal 2015, ilmus tookordses Harku Valla Teataja esikaanel mahukas artikkel tulevase koolijuhi Priit Jõega. Priit Jõe andis aimu, milliseid väärtuseid tulevane Muraste Kool kandma hakkab.

Tänasel hommikukogunemisel kutsusime lavale 9 meie kooli inimest, kes said au süüdata ühe sünnipäeva küünaldest. Kutsutud õpilased on oma klassi nimekirjas number 9 - 1. klassidest Riko,  2. klassidest Werner, 3.klassidest Mikk, 4.klassidest Robin, 5.klassidest Ketlin ning 6.klassidest Artur. Õpetajate nimekirjas on üheksas õp.Ethel. Lavale kutsuti ka meie noorim õpetaja Marilise ning loomulikult koolijuht Liina. Peale küünalde süütamist vaatasime esimesi Muraste Kooli disainiga pusasid ning laulsime kooli laulu. Lõpetuseks vaatasime huvijuht Katrini poolt kokku pandud filmi "Muraste Kooli 9 aastat".

Viimati muudetud 29.04.2024.